MTU Szczecin

mtu szczecinMożna powiedzieć, że MTU Szczecin jest jednym z młodszych tworów grupy Ergo Hestia, a jego pełna nazwa to MTU Grupa Ergo Hestia. Działa na naszym rodzimym rynku już od 11 lat i ofertę kieruje przede wszystkim do klientów indywidualnych. MTU Grupa Ergo Hestia to młody ubezpieczyciel w Grupie Ergo Hestia – MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Na rynku ta grupa majątkowa działa od połowy 2002 roku. Oferta Towarzystwa jest skierowana do klientów indywidualnych.

Z oferowanych usług ubezpieczenia można wymienić następujące polisy: Mój dom i Mój samochód. Na tą ostatnią składają się:

  • OC i AC
  • Assistance
  • NNW
  • Zielona karta

Kalkulator OC

Możliwości kontaktu z oddziałem MTU Szczecin

Z ubezpieczycielem MTU Ergo Hestia możesz skontaktować się zarówno telefonicznie pod numerem: 91 434 05 20 lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie  www.mtu.pl. Możesz w ten sposób nie tylko zapytać o szczegóły danego pakietu ubezpieczenia, ale również zgłosić szkodę. Istnieje także możliwość skontaktowania się poprzez adres e-mail: szkody@mtu.pl

Jak zgłosić szkodę do MTU.

Pomożemy Państwu w trudnym procesie zgłoszenie szkody w MTU. Otrzymasz również samochód zastępczy dla poszkodowanego na czas likwidacji szkody. Auto zastępcze podstawimy pod wskazany adres.

Dokładny adres MTU:  Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA ul. Hestii 1, 81-731 Sopot

Dla mieszkańców Szczecina  polecamy kontakt pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

TU ubezpieczenia

Ul.Opłotki 2

Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 793 204060

Możliwość komentowania jest wyłączona.