Link 4 Police

Link4 Police zasłynął dzięki swoim świetnym kampaniom reklamowym. Okazuje się, że firma idzie cały czas w dobrym kierunku – nastawianie się przede wszystkim na ubezpieczenia OC/Autocasco jest dobrym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach, gdzie tak naprawdę każdy dorosły Polak posiada samochód.

Sama spółka stawia przede wszystkim na prostotę. Możliwości jakie nam daje są ogromne – Przedstawiciel jednego z niewielu oddziałów Link4 Police zapewnia, że wszystko tak naprawdę można załatwić przez telefon bądź internet a najlepiej w naszym biurze przy ulicy Opłotki 2 w Szczecinie.

A to właśnie Link4 Szczecin wprowadził jako pierwsza firma na polskim rynku ubezpieczenia komunikacyjne przez internet. Dzięki ubezpieczeniom direct życie milionów Polaków stało się prostsze, a ubezpieczyciel został uznany za firmę, która dokonała przełomu. Dlatego warto mimo wszystko takie wartości docenić.

Link4 jest na pewno nową jakością na polskim rynku, choć wiele firm dogoniło tą spółkę pod względem technologicznym to wciąż działająca łatka pioniera skutecznie przyciąga nowych klientów.

 

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer (22) 444 44 4

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

Tanie Ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel. 793 20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.