Kiedy przydaje się ubezpieczenie NWW

NnwWiele osób uważa, że nieszczęśliwe wypadki zdarzają się innym, ale nam na pewno się nie zdarzą. Jest to bardzo częste myślenie, które jednak nie jest poprawne. Gdy ktoś tak myśli, nie ma świadomości, że każdemu może się cos przydarzyć, a posiadanie ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków jest konieczne.

Zdecydowanie wszyscy powinni posiadać NWW. Każdy może np. poślizgnąć się na prostej drodze i złamać rękę czy wjechać rowerem w jakąś nierówność i przez to trafić do szpitala. Zdecydowanie ubezpieczenie NWW pozwoli nam pokryć wszelkie koszty leczenia, a także zrekompensować straty, jakie doświadczyliśmy w wyniku takiego nieszczęśliwego wypadku.

Zalety ubezpieczneia NWW

Wraz z ubezpieczeniem NWW otrzymujemy odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu czy świadczenie na wypadek śmierci ubezpieczonego. Możemy jednak zyskać znacznie więcej. Multiagencji www.TanieUbezpieczenia.com.pl proponuje pakiety, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Można dokupić do podstawowego NWW dodatkowe ubezpieczenia. Mogą je wykupić np. osoby uprawiające sporty podczas wyjazdów (np. pływanie żaglówką, wędrówki górskie). Warto też zadbać o pokrycie kosztów ratownictwa i poszukiwań, pierwszej pomocy medycznej i rehabilitacji czy ubezpieczenie bagażu podróżnego.

Pakiety i rozszerzenia

W zależności od tego, jaki pakiet ubezpieczenia będziemy posiadali, ubezpieczyciel może pokryć koszty leczenia, ratownictwa i transportu do 3 tys. zł lub 5 tys. zł. Suma ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków może wynieść od 10 do 50 tys. zł, a z ubezpieczenia OC za szkody wyrządzone innym ubezpieczyciel wypłaci nawet 50 tys. zł.

W ramach NWW możemy posiadać również OC. Jest to specjalna ochrona na wypadek szkód wyrządzonych innym osobom i ich mieniu czy o ochronę dla osób wykonujących pracę fizyczną. W wielu przypadkach jednak, w takim ubezpieczeniu nie ma mowy o niebezpiecznej pracy fizycznej i zdarzeniach, jakie mogą się podczas niej stać.

Polisa NWW przyda nam się podczas wyjazdu na wakacje, nie tylko gdy wybieramy się za granicę. W TU  można wykupić ubezpieczenie NWW Polska i Europa, które chroni nas w przypadku, gdy ulegniemy nieszczęśliwemu wypadkowi w strefie przygranicznej do 30 km, z wyłączeniem Białorusi. Można zdecydować się również na wykupienie ochrony dla osób uprawiających sporty podczas wyjazdów. Może to być uprawianie sportów wysokiego ryzyka, wyczynowe uprawianie sportów i uprawianie sportów ekstremalnych.

Dla kogo skierowane jest NWW?

Zdecydowanie na ubezpieczenie NWW powinni zdecydować się miłośnicy jazdy na rowerze. Na rowerze o wypadek nie trudno, szczególnie jeśli jeździmy po wąskich miejskich ścieżkach. W Multiagencji www.TanieUbezpieczenia.com.pl mamy specjalne ubezpieczenie rowerowe lub ubezpieczenie na motor, które obejmuje NWW. Przeznaczone jest dla każdego cyklisty, bez względu na to, czy jeździ swoim rowerem czy pożyczonym. Przyda się, gdy posiadacz ubezpieczenia ucierpi w wypadku rowerowym lub jednośladem wyrządzi szkodę innej osobie. Takie ubezpieczenie obowiązuje w Polsce oraz w strefie przygranicznej do 30 km od granicy z wyłączeniem Białorusi.

Możliwość komentowania jest wyłączona.