HDI Samochód zastępczy z oc sprawcy

Auto Zastępcze SzczecinKażdy z nas otacza się przedmiotami. Z upływem lat mamy ich coraz więcej. Strata jednych boli nas bardziej, innych mniej. Wszyscy jednak czujemy się okropnie, gdy uszkodzeniu ulegnie nasz samochód. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to przedmiot dość kosztowny i niezbędny do życia. Uciążliwość spowodowaną czasowym brakiem własnego pojazdu, eliminuje samochód zastępczy. Co prawda, nie czujemy się w nim tak swojsko i komfortowo jak w swoim, ale umożliwia nam on kontynuowanie dotychczasowego życia.

Samochód zastępczy przewidziane jest dla tych, których samochody zostały uszkodzone w ruchu i przez kogoś innego. Korzystanie Możliwość korzystania z takiego auta wynika z obowiązkowo opłacanej polisy oc. HDI POLSKA TU S.A. zapewnia samochód zastępczy z polisy sprawcy. Klienci tej firmy mogą wybierać spośród wielu pakietów dowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Ubezpieczenie auta w HDI, gwarantuje bezproblemowe i szybkie odszkodowania w razie kradzieży, stłuczonych szyb, pożaru i innych nieszczęść.
Jeśli twój samochód uległ kolizji, sprawca szkody posiada ubezpieczenie OC w HDI  Szczecin, potrzebujesz:

  • samochód zastępczy na czas naprawy
  • samochód zastępczy z polisy OC HDI
  • wynająć samochód zastępczy z OC HDI
  • Zgłaszanie szkody HDI

Skontaktuj się z nami wypożyczalnią samochodów oferującą  samochód zastępczy dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy OC HDI – GERLING

Możliwość komentowania jest wyłączona.