Generali Szczecin

generali szczecinGenerali Szczecin jest grupą, która zdecydowanie najdłużej istnieje na rynkach nie tylko polskich, ale również i światowych. Otóż założenie tej grupy ubezpieczeń datuje się na rok 1837. Jeśli chodzi o nasz kraj, to Generali oferuje u nas swoje usługi od 1996 roku.

Korzystać z oferty mogą zarówno klienci biznesowi, jak i również indywidualni.  Pakietach dla tych drugich można znaleźć: OFE, Dom i Mieszkanie, Inwestycje i Ochrona, Ubezpieczenie turystyczne oraz wiele innych.

Natomiast klienci biznesowi mogą wybierać spośród: kompleksowych ubezpieczeń dla firm i instytucji, grupowych ubezpieczeń na życie, oferty dla szkół, uczelni, ubezpieczenia dla dużych przedsiębiorstw.

Kalkulator OC

Jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne, to Generali Szczecin  może zaoferować:

  • Assistance
  • Ochronę prawną
  • Pakiet komunikacyjny
  • Ubezpieczenia AC i OC
  • Zielona kartę

Warto również zaznaczyć, że Generali oferuje nam ubezpieczenie samochodu w zupełności przez Internet bez wychodzenia z domu i chodzenia po placówkach.

Kontakt z Generali w Szczecinie

Jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz zgłosić szkodę lub nie wiesz jaką polisę wybrać, to warto zadzwonić pod numer: (91) 434 0520 lub skontaktować się z Generali poprzez e-mail: szczecin2@generali.pl. Także udostępniony na stronie http://www.generali.pl formularz kontaktowy może służyć nam jako forma do uzyskania odpowiedzi na dręczące nas pytania. Zgłaszanie szkód odbywa się pod numerami: 801-34 oraz (22) 53–43 Adres siedziby oddziału w Szczecinie: Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. IV Oddział Szczecin

Jak zgłosić szkodę do Generali.

Pomożemy Państwu w trudnym procesie likwidacji szkody w Generali. Otrzymasz również samochód zastępczy na czas likwidacji szkody. Auto zastępcze dla poszkodowanego bez kaucji i limitu lkilometrów

Dla mieszkańców Szczecina polecamy kontakt pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

TU ubezpieczenia

Ul.Opłotki 2

Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 793 204060

5.00 avg. rating (99% score) - 3222 votes

Możliwość komentowania jest wyłączona.