Generali Police

Generali Police jest obecnie najstarszą firmą ubezpieczeniową, jaka funkcjonuje w naszym kraju. Jej pierwsze lata funkcjonowania to jeszcze początek XIX wieku. Dlatego widać, jak wielkie znaczenie i jak piękna historia charakteryzuje to towarzystwo ubezpieczeniowe. Bez wątpienia Generali oznacza stabilność.

W Polsce oddział Generali Police jest bardzo stabilną spółką rynkową, która z roku na rok osiąga coraz większy zyski w sferze ubezpieczeń.

W ostatnich latach Generali przeszło spore rewolucje strukturalne – zrezygnowano między innymi z ubezpieczeń na życie, a wprowadzono niezwykle opłacalne w ostatnich latach ubezpieczenia oc. Dzięki temu firma zyskała dodatkową podstawę dochodową i nowe fundusze na inwestycję.

Generali Szczecin zawsze stawiało na rozwój – wzorem swojego europejskiego pierwowzoru idzie w stronę nowoczesności i kompleksowych usług ubezpieczeń rynkowych. Zdaje się, że klienci firmy to podłapali, gdyż charakteryzują się wysokim procentem przedłużonych umów.

Czy warto inwestować w ubezpieczenie Generali? Z pewnością tak. Jest to stabilność połączona z innowacyjnością – tego wielu polskim firmom brakuje.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer 01-343-343 lub (22) 543-05-43

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

Tanie ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel.  793  20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.