Gefion Insurance Szczecin

Tanie Ubezpieczenie Oc W Gefion InsuranceGefion Ubezpieczenia Szczecin Insurance A/S Gefion Insurance to młoda firma,która została założona trzy lata temu przez finansistów zdobywających doświadczenie w skandynawskich instytucjach z sektora finansowego, m. in. Saxo Bank. Zakład ten szybko się upowszechnia i działa już w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Ubezpieczyciel ten właśnie wkracza na polski rynek i sporo wskazuje na to, że może nim zawojować.

Gefion Insurance Szczecin podjęło kooperację z Polins, który będzie jedynym partnerem nowego zakładu ubezpieczeń. Będzie on pełnił rolę przedstawiciela spółki na całą Polskę. Nowy zakład ubezpieczeń łączy doświadczenie nie tylko sektorów finansowych, ale i prawnych o globalnym zasięgu.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Gefion stawia na działania oparte na statecznej platformie technicznej, znajomości branży oraz nowatorskich rozwiązaniach administracyjnych.Ubezpieczalnia ta działa zgodnie z własną wiedzą i nabytym doświadczeniem, a Gefion Szczecin nieustannie się rozwija. Uczciwość i wiarygodność to najważniejsze wartości, którymi się kieruje. Możesz sam obliczyć tanie ubezpieczenie OC w Gefion Insurance

Gefion Insurance SzczecinGefion Ubezpieczenia Szczecin łączy przede wszystkim korzyści handlowe wynikające z dostępu do kapitału i ubezpieczeń majątkowych w oparciu o indywidualne i współczesne rozwiązania. Choć w Polsce działa od niedawna to cały czas dąży do umocnienia swojej pozycji na rynku. Możliwość szybkiego sukcesu opiera na swojej zasobnej ofercie, którą wyróżniają przede wszystkim wyjątkowe ceny ubezpieczeń – mogą okazać się tańsze nawet o 20% w porównaniu do ofert konkurencji. Polins Ubezpieczenie oferuje tanie OC komunikacyjne

Podsumowanie

 • Gefion Insurance A/S to duńska licencjonowana spółka działająca w państwach Europejskich zapewniająca całościową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych klientów korporacyjnych. To międzynarodowy zakład ubezpieczeniowy, uwzględniający kluczowe wartości takie jak tradycja, innowacyjność, zaangażowanie i rozwój.
 • Gefion Polins, mimo, że został założony w 2014 roku, to już w 2015 podpisał więcej niż 100 mln euro składek ubezpieczeniowych.
 • Gefion to międzynarodowy zakład ubezpieczeniowy działający w państwach Europejskich i czynnie współpracujący z głównymi przedstawicielami ubezpieczeniowymi, takimi jak Polins· Docelowym klientem dla Gefion Szczecin Polins Ubezpieczenia są nie tylko osoby fizyczne oraz również małe i średnie przedsiębiorstwa.

Gdzie kupić ubezpieczenie Gefion ?

 

Gefion Insurance w Szczecinie

Ul. Opłotki 3

70-556 Szczecin

Jak zostać agentem Gefion Ubezpieczenia?

Wymagane dokumenty wymagane do procesu rejestracji.

 • zaświadczenia o odbytym szkoleniu i zdanym egzaminie – 152 h
 • ksero dowodu osobistego,
 • ksero świadectwa ukończenia szkoły średniej lub wyższej,
 • wypełniony wniosek o akredytację
 • zaświadczenie KRK

Gefion  Ubezpieczenia oferta ubezpieczeń Polisy wystawia Polins Tanie Ubezpieczenia Szczecin

 • komunikacja OC, AC, NNW, ASS
 • ubezpieczenia majątkowe,
 • ubezpieczenia turystyczne
 • graniczne

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.