Dotacje Unijne Szczecin

Dotacje UnijneNasze wnioski o dotacje unijne tworzą niezwykle doświadczeni eksperci od pozyskiwania funduszy unijnych, specjalizują się w głównej mierze zagadnieniami dotyczącymi biznes planów, studiów wykonalności inwestycji, analiz ekonomicznych, wnioskami o płatność oraz rozliczaniem dofinansowanych programów. Za naszym pośrednictwem złóż wniosek o dotacje unijne.

Pomagamy również w uściśleniu pomysłów, diagnostyce szans na uzyskanie dotacji, znalezieniu odpowiedniego źródła finansowania projektu, w przygotowywaniu i pisaniu wniosków, opracowaniu montażu finansowego inaczej mówiąc budżetu również administrowaniu projektami, w tym również na etapie weryfikacji pomysłu.

Obecnie większość projektów, które wdrażamy wiąże się z pozyskiwaniem dotacji unijnych zarówno dla przedsiębiorstw jak również instytucji państwowych. Dzięki naszej pomocy niemało firm, instytucji a także osób fizycznych może dostać zasoby finansowe w postaci kredytu bądź dotacji na rozwój działalności gospodarczej, a dzięki wypracowanym projektom podnieść konkurencyjność i innowacyjność przedsiębiorstwa.

Nasza firma ma swoją siedzibę w Szczecinie, mimo to świadczy swoje usługi na terenie całej Polski ale też na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dzięki naszej pomocy multum spółek i jednostek samorządu terytorialnego zyskało subwencję unijną na realizację zaplanowanych przedsięwzięć inwestycyjnych.

Proponujemy współpracę z następujących branżami

Budownictwo, Gastronomia, Turystyka Logistyka Edukacja Handel e-commerce, Rozrywka Produkcja Usługi informatyczne Usługi finansowe Usługi medyczne

Możliwość komentowania jest wyłączona.