Concordia auto zastępcze z oc sprawcy

Auto Zastępcze SzczecinKażdy zarejestrowany samochód musi być ubezpieczony na wypadek kolizji, stłuczki lub wypadku. Obowiązkowa polisa ubezpieczeniowa obejmuje wypłatę odszkodowania na naprawę auta i auto zastępcze. To ostatnie ratuje kierowców przed poważnymi utrudnieniami. Auto zastępcze służy do celów służbowych, prywatnych i gospodarczych. Pojazd ten nie może być ani lepszy, ani gorszy od samochodu, który zastępuje czyli ten który uległ wypadkowi. Wynajem takiego auta dokonywany jest na podstawie umowy między poszkodowanym kierowcą, a wypożyczalnią.

Ubezpieczenie oc opłacamy raz w roku lub w ratach. Liczne firmy ubezpieczeniowe, w tym Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, sprzedają obowiązkową polisę oc i ac. Stanowi ona zabezpieczenie prawne w sytuacji, gdy z naszej winy dojdzie do niepomyślnego zdarzenia drogowego. Ubezpieczenie oc gwarantuje nam zwrot kosztów naprawy uszkodzonego samochodu, a także auto zastępcze na czas naprawy. Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych ma dla zmotoryzowanych różne warianty ubezpieczenia NNW, Assistance i Auto Casco.

Jeśli twój samochód uległ kolizji, sprawca szkody posiada ubezpieczenie OC w Concordia Szczecin, potrzebujesz:

  • samochód zastępczy na czas naprawy
  • samochód zastępczy z polisy OC Concordia
  • wynająć samochód zastępczy bezgotówkowo z polisy OC Concordia

Skontaktuj się z nami  firmą oferującą  samochód zastępczy dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy OC Concordia

Możliwość komentowania jest wyłączona.