AXA Police

Axa Police

Axa Direct Police to spółka, która od samego początku swojego istnienia (2006 rok) inwestowała bardzo w rynek ubezpieczeń. Szczególnie wiele sił włożyła w wypromowanie swojej pilotowej marki Axa Direct  – tel. 793 20 40 60 co jak widać się udało. Każdy bowiem przeciętny Polak przynajmniej kojarzy tę markę.

Axa Szczecin nastawia się przede wszystkim na ubezpieczenia komunikacyjne, właśnie oparte na direct. Jednak w ostatnim czasie w wielu oddziałach, między innymi Axa Szczecin włączono także możliwość podpisania polisy ubezpieczeniowej na życie oraz ubezpieczeń majątkowych. Jest to bardzo ważny krok w rozwoju firmy, który może na dłuższą metę umocnić jej pozycję na rynku.

Od jakiegoś czasu Axa Police stała się pełnoprawnym członkiem niemieckiej grupy Winterthur. Od tego czasu bardzo rozwinęła się oferta firmy – dodatkowo ciekawe jest to, że Axa postanowiła wejść na rynek emerytalny – utworzono specjalną ofertę OFE, która rozwija się z każdym miesiącem i oferuje coraz to atrakcyjniejsze pakiety.

Warto inwestować w Axa Direct Police- jest to na pewno firma godna zaufania.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer +48 22 99 92

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

TU ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel. 793 20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.