Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

Auto Zastepcze SzczecinW myśl bieżącego prawa możesz wynająć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku do czasu naprawy Twojego pojazdu bądź do dnia wypłaty zadośćuczynienia w sytuacji szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia rok produkcji uszkodzonego pojazdu oraz w jakiej ubezpieczalni był ubezpieczony sprawca Kraksy. Auto zastępcze z oc należy Ci się również jeśli użytkujesz pojazd do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe czy do celów prywatnych możesz wypożyczyć auto zastępcze bezgotówkowo w Naszej wypożyczalni.

Co zrobić aby otrzymać darmowy samochód zastępczy?

Skontaktuj się pod jeden z wybranych numerów a my podstawimy darmowe auto zastępcze pod wskazany adres:

Auto Zastępcze z oc sprawcy dla poszkodowanego

Jeśli posiadasz prywatne auto którym codziennie dojeżdżasz do pracy, szkoły czy na zakupy bądź do lekarza również przysługuje Ci samochód zastępczy z oc sprawcy. Firmy Ubezpieczeniowe nadzwyczaj często umyślnie wprowadzają poszkodowanych w błąd i informują że samochód zastępczy się nie należy! To łgarstwo! Nie daj się wprowadzić w błąd! Zatelefonuj do nas!

Ubezpieczyciel sprawcy nie może nakazać bądź wskazać konkretnej wypożyczalni wobec tego zawsze masz prawo wypożyczyć samochód ! Nie zgadzaj się na najem „auta zastępczego” od warsztatu, który reperuje Wasze auto i rozlicza szkodę. W wielu wypadkach zakłady naprawcze oferują pojazdy w opłakanym stanie nie nadające się do użytkowania. W szeregu przypadków są to pojazdy dużo niższej klasy niż Wasze auto, które zostało uszkodzone.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich bliskich masz do tego pełne prawo! Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić.

Możliwość komentowania jest wyłączona.