ADAC Szczecin

Szanowni klienci informujemy że nie mamy w naszej ofercie ubezpieczenia ADAC

Czym jest firma ADAC? Otóż to działający na terenie Niemiec automobilklub. W naszym kraju jest ona znana jako Starter24 Assistance, która jest wspólnym tworem 3 spółek: ANWB,  PZM Autotour oraz ADAC Szczecin. Starter24 Szczecin jako odłam ADAC Samo Starter24 Assistance wyróżnia się na rynku tym, że posiada wiele mobilnych warsztatów na terenie Polski, które umożliwiają niesamowicie szybką naprawdę samochodu. Według danych statystycznych prawie 50% awarii jakie zdarzają się w trasie jest usuwana jeszcze na drodze i można jechać dalej.

Kalkulator Oc

Oferta Starter24 Assistance dzieli się na następujące pakiety: Starter Assistance Classic oraz Starter Assistance Comfort.

Kontakt z ADAC Assistance 

Pierwszą osobą z jaką się kontaktujemy w razie awarii, czy też wyrażenia chęci skorzystania z oferty jest konsultant znajdujący się pod numerem telefonu: . To właśnie on zajmuje się tym, aby zdiagnozować awarię oraz zorganizować pomoc.

Jeśli awaria zdarzy Ci się za granicą to wtedy już obsługą tych zdarzeń zajmuje się ARC Europe. Jeśli zainteresowała Cię oferta Starter Assistance to koniecznie powinieneś odwiedzić stronę  www.starter24.pl, ponieważ to właśnie tam znajdziesz dużo więcej informacji na temat oferty. Adres głównej siedziby Starter Assistance Starter Sp. z o.o. Ul. Bałtycka 6, 61-013 Poznań

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.