ADAC Police

ADAC to bardzo ciekawa oferta dla wszystkich posiadaczy samochodów. Jeśli dużo jeździmy po Europie to z pewnością powinniśmy zainteresować się właśnie tą ubezpieczalnią. Wiele osób pewnie nie ma pojęcia czym jest w ogóle ta firma. Jest to tak naprawdę niemiecki automobilklub, coś na wzór polskiego PZM.

Jednak ADAC to także świetna ubezpieczalnia, która oferuje nam z pewnością assistance na najlepszych zasadach w całej Europie. Przejrzyste umowy oraz solidne i stabilne zasady to coś co z pewnością wyróżnią ADAC Police na tle innych firm.

Aby wstąpić do tej ubezpieczalni i zdobyć kartę ADAC należy przede wszystkim złożyć wniosek oraz opłacić go w Niemczech. Tu może być kilka drobnych problemów, gdyż ciężko jest o support ADAC Police w Polsce, mimo wszystko naprawdę warto skorzystać z usług tej firmy.

Wielkim plusem ADAC są obowiązujące w Niemczech karty imienne – nieważne czym jedziesz, jeśli masz przy sobie tą kartę to nic Ci nie grozi – jesteś dalej ubezpieczony. Jest to znakomite rozwiązanie, które pozwala być bezpiecznym swojej sytuacji za granicą.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

TU ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel. 793 20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.