Ubezpieczenie floty samochodowej

ubezpieczenie floty samochodowejWszędzie tam gdzie samochody są motorem napędowym działalności firmy musimy wiedzieć, że niezbędne będzie nam Ubezpieczenie floty samochodowej. Wybór ubezpieczyciela według aktualnych warunków umowy na polskim rynku gwarantuje nam duży wybór. Im więcej samochodów jest w naszej flocie tym cena ubezpieczenia będzie dużo korzystniejsza. Każdy samochód musi być ubezpieczony ale jeśli mamy ich więcej to możemy je ubezpieczyć jako flotę.

Ubezpieczenie floty samochodowej obejmuje OC, zieloną kartę, autocasco a także NNW kierowcy, pasażerów, ubezpieczenia utraty wartości pojazdu czyli tak zwane GAP, ubezpieczenie szyb w samochodzie i wyposażenia a także pomoc prawną przy staraniach o należne odszkodowanie.

Ile pojazdów to flota?

W zależności od ubezpieczyciela ta ilość wynosi od 5 do 50 pojazdów. Większa flota da nam korzystniejsze warunki mimo iż nie jest to główne kryterium wyznaczania stawki. Ważny jest wiek samochodu, rodzaj, struktura floty, ubezpieczenie majątku firmy. Cena jest zależna od tego czy samochody poruszają się po naszej okolicy, po naszym kraju czy poza jego granicami.

Do kogo jest kierowane?

Ubezpieczenie floty ma szerokie zastosowanie dla przedsiębiorstw dysponującymi flotami samochodowymi lub tymi, które nimi zarządzają. Firmy spedycyjne mogą w ten sposób ograniczyć wydatki na naprawy czy też obniżyć swoje straty w dzień przestoju.

Ubezpieczenie floty samochodowej
2691 votes, 5.00 avg. rating (99% score)

Możliwość komentowania jest wyłączona.