Raty klientów RTV Euro AGD chronione przez AXA Assistance

axa-assistanceKlienci dokonujący zakupów ratalnych w stacjonarnych punktach sprzedaży sieci RTV Euro AGD, od 1 kwietnia mogą korzystać z nowego ubezpieczenia spłat kredytu oferowanego przez AXA Assistance „Raty pod ochroną”. W odróżnieniu od innych produktów tego typu, „Raty pod ochroną” obejmują członków rodziny ubezpieczonego. Zmienia się również sposób wypłacania odszkodowania. W pakiecie znajdują się także usługi Assistance. W wersji standardowej, ubezpieczenie spłaty kredytu chroni ubezpieczonego w sytuacjach, gdy traci on zdolność spłacania zadłużenia. Zaległe raty spłaca za niego ubezpieczyciel.

Ubezpieczenie zaproponowane przez AXA Assistance jest czymś więcej. Firma poszerzyła je o elementy pomagające ubezpieczonemu szybszym odzyskaniu zdrowia lub znalezieniu zatrudnienia. „Raty pod ochroną”, to także nowy sposób wypłat odszkodowań. W wersji standardowej ubezpieczenia spłaty kredytu, odszkodowanie wpływa do podmiotu, w którym zadłużył się ubezpieczony.

W propozycji AXA Assistance, odszkodowanie wpływać będzie wprost do ubezpieczonego, który będzie mógł decydować o jego przeznaczeniu. W pakiecie „Raty pod ochroną” zawarto ubezpieczenie od utraty pracy i zmiany stosunku pracy, a także Assistance medyczny. Pomyślano także o ochronie rodziny ubezpieczonego, a także wsparcia w powrocie do pracy po utracie zatrudnienia. Ochrona członków rodziny, to gwarancja odszkodowania za leczenie szpitalne dla najbliższych

Raty klientów RTV Euro AGD chronione przez AXA Assistance
1224 votes, 5.00 avg. rating (99% score)

Możliwość komentowania jest wyłączona.