Balcia Insurance

Balcia Insurance SzczecinJak powszechnie już wiadomo RESO Europa Service Sp. z o.o. to zakład, który w głównej mierze specjalizuje się sprzedażą różnego rodzaju ubezpieczeń oraz tworzeniem sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych. Ponadto Balcia Insurance  Szczecin zajmuje się również organizacją oraz przeprowadzaniem szkoleń, a także nadzoruje i administruje wszelkie procesy likwidacji szkód, w tym tych międzynarodowych.

Największym z atutów ów zakładu ubezpieczeń jest profesjonalizm, rzetelność, duże doświadczenie, szybkość działania, wysoka jakość oferowanych usług oraz precyzyjne i sprawdzone procedury postępowania w likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Balcia Szczecin definitywnie nastawione jest na sukces.

Od 2008 roku RESO Europa Service jest Partnerem Generalnym łotewskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Balcia Insurance SE, które jeszcze do niedawna znane było pod nazwą BTA Insurance Company SE. Zmiana nazwy jest efektem przejęcia części aktywów BTA przez grupę Vienna Insurance Group (VIG). Austriacki ubezpieczyciel postanowił wykupić biznes BTA na Łotwie, Litwie oraz Estonii. Nie był jednak zainteresowany przejęciem jej aktywów w innych krajach, w tym w Polsce. Sytuacja ta spowodowała tylko to, iż Polska stała się największym biznesem w rodzącej się strukturze Balcia.

Jak kupić ubezpieczenie Balcia Insurance SE

Artur Stępień, będący szefem BTA w Polsce również jest zdania, iż nasz krajowy oddział Balcia Insurance może skorzystać na tej sytuacji najbardziej, albowiem jest obecnie największą jednostką organizacyjną w całej grupie łotewskiego ubezpieczyciela a co się z tym wiąże osiąga coraz lepsze wyniki na krajowym rynku.

Warto dodać, iż do zmiany marki na Łotwie doszło na początku listopada 2016. Zmiana nazwy z BTA Insurance Company SE na Balcia Insurance SE nie spowoduje żadnej zmiany mającej wpływ na działalność firmy w Polsce. Nadal będzie ona sprzedawała polisy ubezpieczeniowe przez polskiego partnera, czyli firmę RESO Europa Service.  Ponadto wszystkiezawarte umowy ubezpieczeniowe i porozumienia zawarte przez BTA Insurance Company SE pozostaną ważne, a ich postanowienia będą kontynuowane przez Balcia Insurance Szczecin. Zmianie nie ulegną również numery licencji czy też dane teleadresowe towarzystwa ubezpieczeń.

Ponadto, o dość silnej pozycji RESO na rynku ubezpieczeniowym świadczy jej ogólnopolski zasięg działalności. Spółka ta nieustannie się rozwija, czego dowodzi ciągły wzrost sprzedaży oraz uzyskane wyróżnienia, albowiem RESO Europa Service może poszczycić się m. in. „Diamentem Forbesa 2013″, czterokrotnym uznaniem „Superfirmy”, dwukrotnym wyróżnieniem „Gepardy Biznesu” oraz certyfikatem „Rzetelnej Firmy”.

Balcia Insurance
2359 votes, 5.00 avg. rating (99% score)